Çatı Aktarma M2 İstanbul Çatı Yapım Firması Fiyatları

/ / HİZMETLERİMİZ, Blog, hizmetlerimiz2
Çatı-Aktarma-modelleri-1-min

Karalar Çatı İstanbul

(0537) 318 38 24

(0212) 582 60 23

Whatsapp Hattı

Çatı Aktarma

Kiremit aktarma konusunda uzman olan ekibimiz kusursuz olarak çalışmaktadır. Firmamızda verdiğimiz hizmetin en iyisini sizlere sunmaktayız. Uygun fiyatlarımız ve işinde uzman ekibimizle ülke genelinde sayısız müşterilerimize Çatı tamiri hizmeti vermekteyiz Çatı Aktarma

Kiremit-çatı-aktarma-modelleri-3-min

Kiremit-çatı-aktarma-modelleri-3-min

Çeşitli metal çatılarınızın yağmurlarda su sızdırmasını önlemek için firmamızın garantili ve kesin çözüm çatı tamiri ve çatı tamiratı; çatılarınızın yağmurlarda akmamasını sağlayacak ve rahat bir nefes alacaksınız ! Ücretsiz keşfimizden yararlanmak için bize telefonla veya bulgu talep formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Mevcut yapılmış Sandviç açık oturum, boyalı sac, atermit, alüminyum, çelik konstrüksiyon çatı vb. Gibi sorunlu ve yağmurda su akıtan yapıncak, depo vb. çatılarınızın tamirini ve onarımını ustalaşmış ekipleriyle ve malzemeleriyle gerçekleştirmekte olan firmamız hizmetinizdedir. Bulunmuş olduğumuz mevsim çatılarınızın tamiri için en uygun zamanlardan birisidir.

Süre kaybetmeden çatı ile ilgili problemlerinizi kafanızdan atmanın en kısa yolu bizi aramak. Aşağıdaki kategorilerde çatı tamirleri gerçekleştirmekteyiz.. Su izolasyonu ve çatı tamiri fiyatları keyiflendirme için bizlere danışınız. Çatı Aktarma

Çatı Tamiri

K. Spor Salonları Çatı Tamiri
Depo ve Hangar Çatısı Tamiri
Endüstriyel Yapı Çatıları
Askeri Yapılar
Hastaneler
Gümrük Binaları ve Ambarlar

ÇATI TAMİRİ FİYATLARI

Mevcut yapılmış endüstriyel alanların, fabrikaların, depoların, kapalı spor salonlarının, vb yapıların çatısındaki çatı örtülerinin yağmur,rüzgar, vb. şeklinde olaylardan dolayı meydana gelen problemlerını kalıcı olarak garantili şekilde gidermekteyiz. Çatı Aktarma

Mevcut yapılmış çatının; çeşitli yerlerinden (35 yıllık tecrübemiz ile su sızdıran bölgeleri profesyonel bir halde tespit etmekteyiz) sızan suları önleyip çatıyı sızdırmaz hale getirmekteyiz.
Endüstriyel alanlarda ve tesislerde uyguladığımız özel yalıtım sistemleri yapılarınıza kalıcı çatı çözümleri getirmekte.

Çatı Aktarma

REFERANSLARIMIZ bölümünden gerçekleştirmiş olduğimiz çatı izolasyonları vb. Sistemlere göz atabilirsiniz. Çatı Aktarma
Yapılarınızın çatılarına ,çatının özelliklerine göre özel işlemler uygulamaktayız. Çatı Aktarma

ÇATI TAMİRİ NASIL YAPILIR Çatı Aktarma

şirket yetkililerimiz tarafında bulgu meydana getirilen çatı’larınız tekliflendirme aşamasından hemen sonra tarafınızın tasdikı ile anlaşılan şekilde çatılarınıza en uygun biçimde gereken onarım çatı tamiratı tadilat onarım vs . Garantili şekilde gerçekleştikten hemen sonra tarafınıza teslim edilir.

Çatı Tamiri Hangi Çatılara Uygulanabilir ? Çatı Aktarma
Çatı’da mevcut bulunan araç-gereç (açık oturum,sac,atermit vs.) tamamen işlevini yitirmemiş ise
Çatı tamiri uygulamaları her çatı’ya tarafımızca garantili olarak uygulanabilmektedir.

Çatımı Kurtarabilecek miyim Diye Düşünmeyin Çaresi Var ! Çatı Aktarma

1979’dan bugüne edindiğimiz deneyimler sayesinde her tip çatıyı yağmurdan, rüzgardan kurtarabilmekteyiz. Çatı Aktarma
Çatı Teknik yardımıyla aklınızın bir köşesinde çatı artık çatı olmayacak. Çatı Aktarma

Çatı tamiri ile ilgili her soruyu tarafımıza sorabilirsiniz. şirket yetkililerimizce çatı tamiri ile ilgili tüm sorularınız memnuniyetle cevaplanacaktır.

Çatı-Aktarma-modelleri-4-min

Çatı-Aktarma-modelleri-4-min

PVC Membran Kaplı yapınak – Üretim Binası Çatılarının Tamiri
Pvc membran kaplı çatılarda, bayağı malzemeler hemen derhal hiçbir çözüm getirmemektedir. Onarım ettirdiğiniz yapınak çatılarınızın bir kaç yağmurdan ondan sonra gene aynı sorunla karşılaştığını görmüş olacaksınız.

Çatı tamirinde uzman firmamız PVC membran – TPO kaplı çatıların yağmurda su ne kadarağı ve su sızıntısını engelleyen yeni nesil malzemelerle, şirket garantimiz altında başarılı bir biçimde bu problemi ortadan kaldırıyoruz. XTL – 12 şeklinde birebir çözüm olan malzemer ve teknik ekipmanlarımız ile artık su sızıntıları olmayacak !

Biroldukça durumda, tamir veya bir çatı yerine karar basit bir tanesidir. Bir tek, izole kaçak çatıda sadece minik bir bölümü etkileyen bulunursa, onarım çoğu zaman daha iyi bir seçimdir; yaşlılık tüm çatı üzerindeki otoyol almış ise, yedek bariz bir seçimdir. Ne yazık ki, çatı değişimi vs çatı onarımı hep bu şekilde kolay bir karar değildir.

Biroldukça durumda, en iyi seçim sonunda sadece yapılır hasar değil aittir fakat çatı malzemesi üzerinde sizinle uğraşıyoruz. Ortak çatı malzemesi seçenekleri aşağıdaki bilgiler hasar oluştuktan daha sonra onarım yada değişiklik yapma sizin için doğru olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmak için burada:

Çatı-Aktarma-modelleri-2-min

Çatı-Aktarma-modelleri-2-min

Ortak Çatı Malzemesi Seçimleri
konutlar, beş en yaygın çatı araç-gereç seçenekleri asfalt, metal, kayrak, karo ve ahşaptır. Bu malzemelerin her biri onarım veya hasar oluştuğunda değiştirilmesi, sadece bireysel özellikleri ve yaşam beklentisi olan sizin için en uygun maliyetli rota büyük bir rol oynayacaktır olabilir ya!

Asfalt Zona kolayca ülkedeki en popüler çatı malzemesi seçimdir. Ucuz, güvenli ve rahat kurulumu ederken, asfalt da piyasadaki en dayanıklı seçeneklerden biridir.

Ahşap Çatı Bir zamanlar olduğu gibi yakın şeklinde popüler değil. Güzel duyu görünüm hiçbiri ikinci olmasına karşın, ahşap kaplama malzemeleri asfalt daha pahalıdır ve çoğu öteki çatı malzemeleri daha çok bakım gerektirir.

Metal Çatı bir çatı malzemesi olarak popülerlik kazanıyor. Eski metal çatı haklı yağmur duşu, pas organik olarak ve kötü yalıtkan sırasında gürültülü olmakla suçlandı karşın, bugünün metal çatı uygun fiyatta ve dayanıklılık mükemmel bir denge ile ev sahibi sağlar.

Metal çatı tamiri ülkenin belirli bölgelerinde son aşama popüler. Çok pahalı ve çok dayanıklı, kiremit çatı, bununla birlikte ev daha çekici hale, ancak onun değerini yükseltecektir sadece bir yatırımdır.

Slate Çatı derhal hemen çatı malzeme seçenekleri alfa ve omega bulunduğunu. Bu dayanıklılık erişince, aslabir şey onu eşleşebilir; görünümü çoğumuz için değil, ve tüm o 100’den fazla yıl sürecek bilinmektedir, onun inanılmaz yüksek fiyat etiketi kayrak çoğu ev sahibi maliyet-engelleyici bulmak bir araç-gereç yapar.

Farklı Çatı Malzemesi Seçenekleri değiştirme vs tamirYine bazı çatı malzemesi seçimler ötekilerden daha onarım için iyi adaylardır. Kayrak ve kiremit ile, yedek nerede ise hiç iyi seçimdir. Senin barut yada kiremit çatı fazla 70 yaşlarında sürece, hatta kapsamlı onarım tamamen yeni bir çatı yüklemeden daha iyi bir yatırım olacaktır iyi bir şans var.

Bir ahşap çatı bakımsız yada kapsamlı çalışma gerektirecek kadar hasar ile diğer taraftan, en iyi seçenek, bir tek farklı bir malzeme ile değiştirilmesi, yalnız değiştirme olmayabilir. Düşük yaşam beklentisi ve ahşap çatı yüksek bakım ihtiyaçlarını hissetmek görünüşü için bir adil ticaret kapalı ev sahibi bolca olmasına rağmen, ahşap çatı bir nedenden dolayı yoldam dışarı gitti!

Yaşlılık senin odun çatı üzerindeki otoyol almıştır Eğer yine ahşap gitmeye karar önce, size (minimumından) maliyet ve daha dayanıklı çatı malzemesi seçimler performansına bir göz almalıdır.